Pierwsze szkolenie „Efektywność energetyczna w SRR” obędzie się on-line, 25 marca

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nieodpłatnych szkoleniach stacjonarnych dla miast i gmin w ramach kolejnego etapu projektu pn. „EDINA – Rozwój efektywności energetycznej w Specjalnych Strefach Rewitalizacji i na obszarach miejskich”. Szkolenia realizowane są przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów (IRMiR), Fundację Poszanowania Energii (FPE) oraz Inicjatywę Mieszkaniową dla Europy Wschodniej (Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.)).

Najbliższe szkolenie odbędzie się on-line już 25 marca 2022 r.

Rejestracja dostępna jest na stronie: https://edina.irmir.pl/program-szkolen-pilotazowych/

W przeciągu najbliższego półrocza planujemy przeprowadzić w projekcie EDINA sześć szkoleń stacjonarnych w różnych lokalizacjach dla przedstawicieli z urzędów miast/gmin, właścicieli/zarządców nieruchomości, wspólnot/spółdzielni mieszkaniowych, towarzystwa budownictwa społecznego, organizacji pozarządowych lub innych zainteresowanych podmiotów. Zapraszamy osoby z różnych miast posiadających gminne programy rewitalizacji lub inne uchwały dotacyjne, wspierające remonty prywatnych budynków mieszkalnych.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia stacjonarne oraz na webinaria w ramach Akademii Rewitalizacji https://edina.irmir.pl/szkolenia/