XXII Forum Termomodernizacja 2023

Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych zaprasza do udziału w XXII Forum Termomodernizacja 2023: „Termomodernizacja dla ochrony klimatu i czystego powietrza”.

Kiedy: 10 października 2023 r.

Gdzie: budynek Tower-Service przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w Warszawie

Forum Termomodernizacja to coroczne spotkanie osób zajmujących się zawodowo szeroko rozumianym doradztwem energetycznym. Jest to nie tylko okazja od wymiany doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na aktualne tematy nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii służących poprawie efektywności energetycznej w budownictwie oraz rozwiązań wspierających racjonalne wykorzystanie zasobów i neutralność klimatyczną.

Wydarzenie gromadzi nie tylko audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, ale także przedstawicieli ministerstw i instytucji odpowiedzialnych za działania w obszarze efektywności energetycznej.

Nowością Forum będzie rozszerzenie formy do postaci hybrydowej, tzn. oprócz spotkania stacjonarnego umożliwiamy Państwu uczestnictwo w forum w formie zdalnej.

Więcej informacji na stronach Zrzeszenia Audytorów Energetycznych – link