Swith to english
NowyExpert - Transfer Wiedzy i Technologii

Projektuj budynki niskoenergetyczne i pasywne. Zasilaj budynki w energię odnawialną. Oceniaj, jak wpływają na środowisko.

 

Badaj stan ochrony cieplnej i system wentylacji budynków. Określaj charakterystykę energetyczną budynków. Upowszechniaj wykorzystanie energii odnawialnej.
 

 

Zarządzaj energią w budynkach. Zadbaj o ochronę cieplną i system wentylacji. Zapewnij preferencyjne finansowanie dla modernizacji i remontów budynków.

 

Aktualności

Życzenia Świąteczne

19.12.2013

Wszystkim Przedsiębiorcom, Uczestnikom Projektu Nowy Ekspert oraz naszym Współpracownikom i Przyjaciołom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt a w nadchodzącym Nowym Roku pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym...

Spotkanie Ośrodka NE

19.11.2013

W siedzibie Fundacji odbyło się kolejne, szóste spotkanie Ośrodka NE, które poświęcone było zmianom w przepisach dotyczących OZE oraz ochronie cieplnej budynków.

Ogłoszenie - Przeprowadzenie audytu finansowego realizacji projektu

30.10.2013

Ogłoszenie o określeniu ceny oferty za przedmiot zamówienia – Przeprowadzenie audytu finansowego częściowej realizacji projektu (okres audytowany: 1.03.2009 – 31.12.2013).

Spotkanie Ośrodka Nowy Ekspert w listopadzie!

16.10.2013

Wszystkich uczestników projektu Nowy Ekspert, zapraszamy na kolejne spotkanie Ośrodka Nowy Ekspert, które odbędzie się 18 listopada br. w siedzibie Fundacji Poszanowania Energii (ul. Świętokrzyska 20, sala 214).

O projekcie

Na potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą stosować najnowsze rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej w budynkach, Fundacja Poszanowania Energii przygotowała projekt Nowy Ekspert – narzędzie, które pozwala, bez ponoszenia kosztów własnych, na rozwój przedsiębiorstwa przez poszerzenie jego działalności.

czytaj dalej...

 

 

Pytania

Jesteś zainteresowany udziałem w projekcie Nowy Ekspert? Masz pytania?

Kliknij i dowiedz się więcej o korzyściach i warunkach udziału w programie...