FPE

Prowadzone SZKOLENIA

Fundacja Poszanowania Energii  organizuje i prowadzi szkolenia adresowane do szeroko rozumianego grona profesjonalistów zajmujących się problematyką racjonalnego użytkowania energii, jak też i do osób dopiero zaczynających swoją karierę zawodową w tej dziedzinie.


Zapraszamy na szkolenia w zakresie:


 • Szkolenia Audytorów Energetycznych: przygotowywanie audytów energetycznych i remontowych dla inwestorów ubiegających się o premię termomodernizacyjną lub remontową. Najbliższy termin w aktualnościach, zgłoszenia.
  Więcej informacji: +48 604336703, biuro@fpe.org.pl.
 • Kurs przygotowujący do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej: celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestników wiedzy i umiejętności niezbędnych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 27.02.2015 w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej (Dz.U. 2015 poz.376).
  Program i zakres kursu.
  Najbliższy termin w aktualnościach, zgłoszenia.
  Więcej informacji: +48 604336703, biuro@fpe.org.pl.
 • Kurs audyty efektywności energetycznej: przygotowywanie audytów efektywności energetycznej zgodnie z Ustawą o efektywności energetycznej (Dz.U. 2016 poz. 831) dla inwestorów ubiegających się o świadectwa efektywności energetycznej (białe certyfikaty).
  Program i zakres kursu.
  Najbliższy termin w aktualnościach, zgłoszenia.
  Więcej informacji: +48 604336703, biuro@fpe.org.pl.
 • Kurs audyt energetyczny przedsiębiorstw: szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych przygotowywaniem audytu energetycznego przedsiębiorstw zgodnych z Ustawą z dnia 20 maja 2016 r. (Dz.U. 2016 poz. 831). Szkolenie prowadzone jest w formie wykładów oraz warsztatów. Program i zakres kursu, zgłoszenia.
 • Szkolenie na temat audytu energetycznego przedsiębiorstwa: szkolenie dedykowane przedstawicielom przedsiębiorstw nie będących MSP, odpowiadające na podstawowe pytania dotyczące obowiązkowego dla dużych przedsiębiorstw audytu energetycznego wynikającego z Ustawy o efektywności energetycznej (Dz.U. 2016 poz. 831). Program i zakres szkolenia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: +48 604336703, biuro@fpe.org.pl.
 • Szkolenia zamknięte: odpowiadające na szczególne zapotrzebowanie przedsiębiorstw, dotychczas przeprowadzone między innymi dla następujących podmiotów:
  - Artec Projekt Sp. z o.o.
  - Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
  - Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze
  - Veolia Energia Warszawa S.A.
  - Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. z o.o. Polkowice
  - Zrzeszenie Audytorów Energetycznych
  - SPIE Polska Sp. z o.o.
  - Odział Warszawski SARP
  - Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP
  - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  - Dalkia S.A.
  - Ministerstwo Finansów

  Szczegółowe informacje: +48 604336703, biuro@fpe.org.pl.


       Audytorom oraz autorom świadectw energetycznych polecamy rozszerzone wydania pomocy dydaktycznych autorstwa ekspertów Fundacji Poszanowania Energii - poradnik "Ocena cech energetycznych budynków" oraz arkusz Excel "Audyt energetyczny i audyt remontowy"!
      
      

        


       
     © 2008 FPE, ostatnia aktualizacja 06.09.2017